ul. Edwarda Dembowskiego 7, Wieliczka kopalniasmaku@op.pl 12-281-04-26

ONas

Filozofia smaku

przy dużym stole

Sercem jest kuchnia.
Ona definiuje naszą restaurację.

– To w niej tworzymy dania na bazie naturalnych produktów, pochodzących od małych lokalnych dostawców. Dlatego też wszystko powstaje z definicji: smacznie i zdrowo. Łączymy świeże składniki w proste i wyraziste regionalne smaki z elementami kuchni europejskiej. Nasze aromatyczne potrawy to dania, które sami chętnie podawalibyśmy w swoim domu i to właśnie za ich pomocą stają się Państwo częścią naszej kulinarnej rodziny.


Doświadczenie smaku

nie tylko w kuchni

Kopalnia Smaku ulokowana jest w samym centrum Wieliczki, w bliskim sąsiedztwie z najważniejszymi punktami na mapie lokalnego życia. Mimo tego naszej restauracji udało się osiągnąć rodzinną, przyjemną atmosferę niczym niezmąconego spokoju podczas rozkoszowania się naszymi daniami. Atrakcyjna przestrzeń została zagospodarowana w sposób dający naszym gościom duży komfort i swobodę podczas rodzinnych obiadów, biznesowych spotkań czy też wieczorów we dwoje. Tutaj nowoczesny wystrój uzupełniany jest tradycyjnym obiadem!


Kącik dla dzieci

Chcąc zbudować prawdziwie domową i przyjemną atmosferę, dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Dlatego też w naszej Restauracji specjalnie dla młodszych gości stworzyliśmy kameralny i przytulny kącik zabaw, gdzie będą mogli bezpiecznie spędzić czas, oczekując na posiłek, rozwinąć swoją wyobraźnię oraz poznać nowych kolegów i koleżanki.


GWARANTUJEMY NASZYM KLIENTOM

 


 • Jeżeli szukasz restauracji, która nie będzie tylko miejscem, stertą naczyń i obsługi przemykającej między stolikami to świetnie trafiłeś. W tej restauracji wszystko łączy się w jedną całość, przepełnioną smakowitymi zapachami i ludźmi z sercem do gotowania.
  Krzysztof
  Krzysztof
 • Nie musisz być kulinarnym znawcą, aby każdy kęs sprawiał Ci ogromną przyjemność. Kopalnia smaku to domowa atmosfera, w której miejsce znajdzie każdy „łasuch”.
  Marta
  Marta
 • Kopalnia smaku to przede wszystkim filozofia dobrego jedzenia. Dania stworzone z myślą o ludziach, którzy nie jedzą po to, aby żyć ale – żyją po to aby jeść!
  Piotr
  Piotr
Realizacja zdjęć rsvision.pl