ul. Edwarda Dembowskiego 7, Wieliczka kopalniasmaku@op.pl 12-281-04-26

Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe


Szukacie pomysłu na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego? Serdecznie zapraszamy do Kopalni Smaku, oferującej zróżnicowane możliwości. Miejsce kameralne i komfortowe, gdzie możecie zaprosić wąskie grono bliskich, bądź zorganizować niezapomnianą imprezę z oprawą muzyczną! Ponadto dla miłośników spokojnych i swojskich nastrojów, w sezonie letnim proponujemy spędzenie tego dnia z bliskimi poza czterema ścianami restauracji, w naszym malowniczym ogródku, gdzie będzie można spróbować przeróżnych smakołyków.

W obecnych czasach żyjemy w ekstremalnie szybkim tempie. W tym zabieganiu zdarzają się jednak chwile wyjątkowe, kiedy chcemy się zatrzymać i spędzić piękne momenty z najbliższymi. Komunie, chrzciny, urodziny, ważne rocznice, przyjęcia służbowe, szkolenia czy wesela? Nasza Restauracja zapewnia kameralną, miłą atmosferę, wykwintną kuchnię, przestrzeń dla imprez okolicznościowych do 180 osób lub z muzyką i tańcami do 80 osób. Dodatkowo w sezonie letnim do dyspozycji Gości jest również ogródek przy Restauracji.

Rezerwacje miejsc i dodatkowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: (12) 281 04 26, 664 313 260, bądź drogą elektroniczną: kopalniasmaku@op.pl


Przystawki na zimno
Przystawki na ciepło
Zupy
Dania główne
DodatkiI DANIE GORĄCE
II Danie Gorące
DESERY
ZIMNA PŁYTA
Napoje
Realizacja zdjęć rsvision.pl