ul. Edwarda Dembowskiego 7, Wieliczka kopalniasmaku@op.pl 12-281-04-26

Komunie i chrzciny

Komunie i chrzciny


Pierwsza Komunia oraz chrzciny dziecka to wydarzenia wyjątkowe. Umożliwiamy spędzenie tych dni z najbliższymi bez konieczności ciągłego martwienia się rodziców o przebieg przyjęcia. Piękna lokalizacja oraz niebanalny wystrój wnętrza, profesjonalna obsługa restauracji zadbają o to, żeby mogli Państwo w pełni skupić się na celebracji święta oraz cieszyć się rodzinną atmosferą przy stole. Starannie przygotowany wybór potraw, łączących smaki z różnych stron świata, na pewno pozwoli na przygotowanie menu, które sprosta oczekiwaniom wszystkich Gości.

W obecnych czasach żyjemy w ekstremalnie szybkim tempie. W tym zabieganiu zdarzają się jednak chwile wyjątkowe, kiedy chcemy się zatrzymać i spędzić piękne momenty z najbliższymi. Komunie, chrzciny, urodziny, ważne rocznice, przyjęcia służbowe, szkolenia czy wesela? Nasza Restauracja zapewnia kameralną, miłą atmosferę, wykwintną kuchnię, przestrzeń dla imprez okolicznościowych do 180 osób lub z muzyką i tańcami do 80 osób. Dodatkowo w sezonie letnim do dyspozycji Gości jest również ogródek przy Restauracji.

Na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej oraz chrzcin zapewniamy wyjątkowy i uroczysty wystrój sali i stołów. Menu możecie Państwo skomponować według indywidualnych potrzeb, a cena uzależniona jest od wybranych dań oraz ilości gości.
Rezerwacje miejsc i dodatkowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: (12) 281 04 26, 664 313 260, bądź drogą elektroniczną: kopalniasmaku@op.pl


Zupy
II danie
Na specjalne życzenie proponujemy do obiadu dodatkowe półmiski mięs.
Półmisek zawiera 3 rodzaje mięs po 4 sztuki każde:
Żeberko
De’volaille
Drumstick
Koszt półmiska wynosi 45zł.

DodatkiDesery
Zimna płyta
Ciepły posiłek
Napoje
Realizacja zdjęć rsvision.pl