ul. Edwarda Dembowskiego 7, Wieliczka kopalniasmaku@op.pl 12-281-04-26

Wycieczki szkolne

 

Menu młodego smakosza


Z obserwacji i naszego już bogatego doświadczenia, wiemy, że młody smakosz jest najbardziej wymagającym. Zwłaszcza jeśli jest w grupie. Dlatego, wychodząc naprzeciw jego oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalne, zróżnicowane menu dla wycieczek szkolnych, w którym każdy znajdzie dwudaniowy, pyszny obiad, który przypadnie mu do smaku.

Każdy znajdzie coś dla siebie dzięki różnym wariantom cenowym, dostosowanym do potrzeb każdej grupy – kilku bądź kilkudziesięcioosobowej. Nasza restauracja znajduje się 100 metrów od Kopalni Soli i może przyjąć równocześnie do 180 osób. Przy restauracji znajduje się duży parking, mieszczący 20 autokarów, 100 samochodów osobowych i busów. Dokładamy wszelkich starań, żeby Goście zawsze byli zadowoleni z pobytu w Kopalni Smaku. Wysoki standard obsługi, smaczne dania oraz niebanalny wygląd wnętrza sprawią, że czas spędzony u nas będzie czystą przyjemnością. Ponadto pragniemy poinformować, że dla większej liczby osób wprowadziliśmy system atrakcyjnych gratisów, o szczegóły prosimy pytać telefonicznie. Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacje miejsc i dodatkowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: (12) 281 04 26, 728 949 199, bądź drogą elektroniczną: kopalniasmaku@op.pl
Cena obowiązuje w przypadku grup turystycznych powyżej 30 osób.


Menu dla wycieczek szkolnych
Zupy: Rosół, Pomidorowa, Jarzynowa, Ogórkowa, Krupnik, Krem pieczarkowy z groszkiem ptysiowym

Możliwość domówienia deseru za dodatkową opłatą

CENY DESERÓW DO OBIADU
Ceny obowiązują przy zamówieniu zestawu obiadowego

Realizacja zdjęć rsvision.pl