ul. Edwarda Dembowskiego 7, Wieliczka kopalniasmaku@op.pl 12-281-04-26

Przyjęcia weselne

Przyjęcia weselne


Często mówi się o przyjęciu weselnym, że to „jedyny taki bal w życiu”. Zostańcie zatem na własnym weselu Gośćmi naszej Restauracji. Spokojna atmosfera, piękne wnętrza, profesjonalna obsługa oraz możliwość dobrania wysmakowanego, różnorodnego menu, w którym potrawy zawsze są przygotowywane z najwyższej jakości składników, pozwoli Wam i Waszym Gościom w pełni cieszyć się tym wyjątkowym momentem w życiu. Do Państwa dyspozycji są dwie sale, przygotowane tak, aby Goście w pełni mogli się cieszyć pysznymi daniami oraz zabawą taneczną, przy dobrej muzyce. Pozwólcie potraktować się po królewsku w tym szczególnym dniu!

W obecnych czasach żyjemy w ekstremalnie szybkim tempie. W tym zabieganiu zdarzają się jednak chwile wyjątkowe, kiedy chcemy się zatrzymać i spędzić piękne momenty z najbliższymi. Komunie, chrzciny, urodziny, ważne rocznice, przyjęcia służbowe, szkolenia czy wesela? Nasza Restauracja zapewnia kameralną, miłą atmosferę, wykwintną kuchnię, przestrzeń dla imprez okolicznościowych do 180 osób lub z muzyką i tańcami do 80 osób. Dodatkowo w sezonie letnim do dyspozycji Gości jest również ogródek przy Restauracji.

Rezerwacje miejsc i dodatkowe informacje uzyskacie Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: (12) 281 04 26, 664 313 260, bądź drogą elektroniczną: kopalniasmaku@op.pl


Przystawki na zimno
Przystawki na ciepło
Zupy
Dania główne
DodatkiDESERY
I DANIE GORĄCE
II Danie Gorące
III DANIE GORĄCE
ZIMNA PŁYTA
Napoje
Realizacja zdjęć rsvision.pl