Nasze aromatyczne potrawy to dania, które sami chętnie podawalibyśmy w swoim domu i to właśnie za ich pomocą stają się Państwo częścią naszej kulinarnej rodziny.

Restauracja Kopalnia Smaku Wieliczka
Restauracja Kopalnia Smaku Wieliczka - wnętrze restauracji

Kopalnia Smaku ulokowana jest w samym centrum Wieliczki, w bliskim sąsiedztwie z najważniejszymi punktami na mapie lokalnego życia. Mimo tego naszej restauracji udało się osiągnąć rodzinną, przyjemną atmosferę niczym niezmąconego spokoju podczas rozkoszowania się naszymi daniami. Atrakcyjna przestrzeń została zagospodarowana w sposób dający naszym gościom duży komfort i swobodę podczas rodzinnych obiadów, biznesowych spotkań czy też wieczorów we dwoje. Tutaj nowoczesny wystrój uzupełniany jest tradycyjnym obiadem!

Chcąc zbudować prawdziwie domową i przyjemną atmosferę, dokładamy wszelkich starań, żeby każdy czuł się u nas jak najlepiej. Dlatego też w naszej Restauracji specjalnie dla młodszych gości stworzyliśmy kameralny i przytulny kącik zabaw, gdzie będą mogli bezpiecznie spędzić czas, oczekując na posiłek, rozwinąć swoją wyobraźnię oraz poznać nowych kolegów i koleżanki.

Restauracja Kopalnia Smaku Wieliczka - Kącik dla dzieci
Restauracja Kopalania Smaku Wieliczka
Restauracja Kopalnia Smaku Wieliczka - Kącik dla dzieci
Restauracja Kopalnia Smaku Wieliczka - Kącik dla dzieci

Nasze Restauracja jest zlokalizowane dosłownie w samym sercu Wieliczki. Standard naszej restauracji został przygotowany specjalnie tak aby spełnić oczekiwania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i klientów biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi udogodnieniami:

  • DOGODNA LOKALIZACJA
  • PARKING DLA GOŚCI
  • WIFI
  • KĄCIK DLA DZIECI
  • MIŁA OBSŁUGA
  • MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ
  • KOMFORT
  • KLIMATYZACJA

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych Gości. Dzięki nim poznacie smak naszej restauracji.

„Kopalnia smaku to przede wszystkim filozofia dobrego jedzenia. Dania stworzone z myślą o ludziach, którzy nie jedzą po to, aby żyć ale – żyją po to aby jeść!”

Pan Piotr

„Jeżeli szukasz restauracji, która nie będzie tylko miejscem, stertą naczyń i obsługi przemykającej między stolikami to świetnie trafiłeś. W tej restauracji wszystko łączy się w jedną całość, przepełnioną smakowitymi zapachami i ludźmi z sercem do gotowania.”

Pan Krzysztof

„Nie musisz być kulinarnym znawcą, aby każdy kęs sprawiał Ci ogromną przyjemność. Kopalnia smaku to domowa atmosfera, w której miejsce znajdzie każdy „łasuch”. „

Pani Marta